01 KASIM - 30 KASIM 2017 TARİHLERİ ARASINDA GÖREVE BAŞLAYAN ÖĞRETİM ELEMANLARI

01 KASIM - 30 KASIM 2017 TARİHLERİ ARASINDA

 GÖREVE BAŞLAYAN ÖĞRETİM ELEMANLARI

Yrd.Doç.Dr. Hülya VATANSEV, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında 01 Kasım 2017 tarihinde Yardımcı Doçent Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Uzm.Dr. Korhan KOLLU, Kadrosu ve Özlük hakları Sağlık Bakanlığında kalmak kaydı ile Fakültemiz Cerrahi Tıp  Bilimleri Bölümü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Yoğun Bakım Bilim Dalında  01 Kasım 2017 tarihinde Yandal Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Süleyman ALBAYRAK, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 03 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Nihal KOÇ, Kadrosu ve Özlük hakları Sağlık Bakanlığında kalmak kaydı ile Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Acil Tıp Anabilim Dalında 03 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Ümmühan ÇANKAYA KOCADAĞ, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında 06 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Mustafa Fatih ÇİÇEKCİ, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve  Hastalıkları Anabilim Dalında 06 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Sümeyye TANIR, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalında 06 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Canan ERYİĞİT, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Adli Tıp Anabilim Dalında 06 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Sevda YAZICIOĞLU, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Nöroloji Anabilim Dalında 07 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Aslı Nur AVCI, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 08 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Hasan SARI, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Kardiyoloji Anabilim Dalında 08 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr.Adile Sema KARAOĞLU, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 08 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Dilek ÖZGÜL, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 09 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Mine GÜRBÜZ, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 10 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Aslıhan ÖZDEMİR, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalında 14 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Kaan USLU, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında 15 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Sevim Büşra AYDIN, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 15 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Mehmet Fatih ALPTEKİN, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 17 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Hulusi Cem DÖNER, Fakültemiz Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalında 20 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Ebru ALTIN, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında 20 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Yrd.Doç.Dr. Esma KEPENEK KURT, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalında 21 Kasım 2017 tarihinde Yardımcı Doçent Doktor olarak görevine başlamıştır.

Dr.Taha Yasin YILDIZ, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında 27 Kasım 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

 

Tıp Fakültesi ailesi olarak aramıza yeni katılan öğretim elemanlarımıza görevlerinde başarılar dileriz.

 

 

Prof.Dr. Celalettin VATANSEV

Dekan