Göreve Başlama: 15 EKİM - 30 EKİM 2017

15 EKİM - 30 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA GÖREVE BAŞLAYAN ÖĞRETİM ELEMANLARI

Dr. Abdurrahman KOÇ, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında 16 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Didem DÖNDÜREN, Fakültemiz Dahili Tıp  Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve  Hastalıkları Anabilim Dalında 17 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Hurşit FERAHKAYA, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 18 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Nihal İrem SAK, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında 20 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Nadire ŞAHİN ÖZÇELİK, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 23 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Feyza KOLSUZ ERDEM, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında 23 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Beytullah KUT, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Adli Tıp Anabilim Dalında 24 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Tuğba YAZICI, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Aile Hekimliği Anabilim Dalında  25 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Mehmet DEMİRYÜREK, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında 25 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Hasan ÇEKDEMİR, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında 25 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Kamil Uğur ŞANAL, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında  26 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Ali Kürşat TUNA, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında 27 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Nazlı KUNT, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında  27  Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Ömer Faruk DEMİRAYAK, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Acil Tıp Anabilim Dalında 27 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Mehmet KOCAOĞLU, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında  30  Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Zikrullah BAYCAR, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalında 30 Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

Dr. Bahattin Engin KAYA, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalında  31  Ekim 2017 tarihinde Araştırma Görevlisi Doktor olarak görevine başlamıştır. 

 

Tıp Fakültesi ailesi olarak aramıza yeni katılan öğretim elemanlarımıza görevlerinde başarılar dileriz.

Prof.Dr. Celalettin VATANSEV

Dekan