Dekanlarımız ve Görev Yaptığı Tarihler

Dekanlarımız ve Görev Yaptığı Tarihler

 

Prof. Dr. Asım DUMAN
20.09.1982 - 28.11.1984

Prof. Dr. Ali ERSÖZ
08.01.1985 - 07.01.1988

 

 

Prof. Dr.  Dinçer ÖĞÜN
21.03.1988 - 28.07.1989

Prof. Dr. İbrahim ERKUL
21.11.1989 - 20.11.1992

 

 

Prof. Dr. Ergun ONUR
02.12.1992 - 25.07.1994

Prof. Dr. İ. Ünal SERT
26.07.1994 - 21.06.1996

 

 

Prof. Dr. Uğur ERONGUN
02.07.1996 -  20.10.2003

Prof. Dr. Recep MEMİK
29.12.2003 - 21.10.2004

 

 

Prof. Dr. İnci MEVLİTOĞLU
15.03.2005 - 15.03.2008

Prof. Dr. Ahmet ÖZKAĞNICI
15.08.2008 - 13.10.2009

 

 

Prof. Dr. Hakkı GÖKBEL
13.10.2009 - 27.12.2011

Prof.Dr. Ahmet ÖZKAĞNICI
03.01.2012 - 17.03.2015